fotografické služby

Máte-li zájem, neváhejte a objednejte si profesionální fotografie podle Vašich požadavků. Můžete si u mě objednat několik druhů fotografických prací - fotoreportáže z kulturních a společenských akcí, firemní portréty managementu a zaměstnaců firem a fotografie interiéru a exteriéru. Ukázky z nich najdete v sekci galerie. Fotím hlavně v Praze, ale mohu přijet i kamkoliv po celé ČR.

»Reportáže z kulturních a společenských akcí
Zdokumentuji Vaši společenskou nebo kulturní akci. Může se jednat o firemní večírek, konferenci, přednášku, výstavu, atd. Zachytím momenty z Vašeho teambuildingu nebo sportovní události. Snažím se být ve správný okamžik na správném místě a tak co nejlepším způsobem zprostředkovat dojem a atmosféru fotografované akce.


»Firemní portréty – portréty managementu a zaměstnanců
Vytvořím portréty managementu nebo zaměstnanců. Použití například na webové stránky, profily LinkedIn, PR materiály, atd. Fotografování probíhá přímo u Vás ve firmě, takže nemusíte trávit čas cestování do ateliéru. Na místě vybereme vhodné místo k focení, postavím potřebné vybavení a pak již můžeme pouze fotit. Pokud budete mít zájem, zajistím i vizážistku, která se postará o vhodné líčení.
Nemusí to být samozřejmě pouze portrét. Mohu nafotit také reklamní a tématické fotografie Vašich zaměstnanců, s použitím do letáků, katalogů nebo pro Vaše webové stránky.


»Fotografie interiéru a exteriéru
Vyfotím interiér či exteriér Vaší nemovitosti, hotelu, restaurace, detaily stavebních prvků, architektury, atd. Dostanete fotky, kterými můžete prezentovat Vaši firmu, podpořit ubytování, ukázat jak vypadá Vaše restaurace, bar nebo firma. Stačí si domluvit termín, připravit prostory k focení a o zbytek se postarám.»CENA
Cenu kalkuluji přímo na míru dané zakázce a to ještě před začátkem samotného focení. Je v ní zahrnuta práce fotografa, technické vybavení, úprava fotografií a jejich dodání. V ceně je samozřejmě i komerční užití fotografií v dohodnutém rozsahu. Doprava v rámci Prahy je zdarma. Pro předběžnou a nezávaznou kalkulaci ceny či dotaz ohledně možného termínu mě, prosím, kontaktujte.